12 Dub / 2021

Velké osušky nejen do wellness

Provozujete ve vašem ubytovacím zařízení wellness centra, masáže a podobně? Nebo máte alespoň hotelový bazén. Pak vaši hosté určitě rádi využijí hotelové ručníky a osušky, do kterých se budou moci po vykoupání celí zabalit. Vhod přijdou také praktické froté župany.

hotelový ručník

Není nad bílou klasiku
I v oblasti hotelového textilu není nad osvědčenou bílou klasiku. V sortimentu tak naleznete i oblíbené bílé osušky v rozměrech 70 x 140 cm. Díky této velikosti poskytne vašim hostům během užívání dostatečný komfort a pohodlí. Hotelová osuška je měkounká a vyznačuje se perfektní savostí, což je jedna z nejdůležitějších vlastností u osušek a ručníků. Hotelové froté ručníky a osušky ze 100% bavlny mají takový rozměr, aby se do nich hravě zabalil každý.

Barevné varianty
V sortimentu hotelového textilu najdete i hotelové ručníky a osušky v barevných variantách. Ty se tak stanou zajímavým doplňkem každé koupelny. Vaši hosté se rádi zahalí do azurově modré osušky, která jim bude připomínat hřejivý mořský vánek. V nabídce nechybí také další barvy, například vínová, žlutá, hnědá, tyrkysová, zelená a další varianty.

hotelový textil

Kvalitní materiál zaručující pohodlí a komfort
Většina hostů se nespokojí s jen tak ledajakou kvalitou. Každého samozřejmě potěší, když se jedná o kvalitní materiály zajišťující potřebný komfort. Stačí pak taková maličkost, jakou je hebký a nadýchaný froté ručník nebo osuška a hned je pobyt rázem o něco příjemnější.
Nezapomeňte proto vašim hostům dopřát hotelový textil ve vysoké kvalitě z takových materiálů, které zaručují pohodlí a komfort během užívání. U ručníků a osušek je to především jejich měkkost a také vysoká savost. Tyto dvě vlastnosti jsou jedněmi z nejdůležitějších.
Froté ručníky a osušky si najdou svoje využití nejen ve wellness center a u hotelových bazénů, ale také v běžných koupelnách.

Nezařazené