16 Kvě / 2023

Kovové židle Tolix – ideální volba pro váš podnik

Židle Tolix jsou již dlouho oblíbenou volbou mnoha lidí a najdete je v mnoha kavárnách, barech a restauracích po celém světě. Původní židle Tolix, známé také jako židle Marais A, mají nadčasový styl, který nezná hranic.

Oblíbenost a jednoduchost v jednom

Dnes je židle Tolix nesmírně populární a tento trend nevykazuje žádné známky zpomalení. Tuto ikonickou židli jednoduše milujeme, protože má spoustu osobitosti a zjednodušený, přívětivý styl, který se snadno hodí k moderním i tradičním dekorům.

Tyto židle jsou nejen příjemné na pohled, ale také mimořádně funkční. Níže jsme pro vás shromáždili několik nejlepších důvodů, proč si je zamilovat:

– Židle Tolix patří již dlouho k našim oblíbeným a najdete je v mnoha kavárnách, barech a restauracích po celém světě. Originální židle Tolix, známá také jako židle Marais A, má nadčasový styl, který nezná hranic.

– Tyto židle jsou lehké, ale extrémně robustní, což znamená, že je lze snadno přemístit podle požadavků vašeho podniku, prostor apod.

– Židle Tolix jsou neobvyklé tím, že stárnou s grácií a ve skutečnosti vypadají lépe s trochou rzi a jedním či dvěma promáčknutími.

– K dispozici je široká škála barev. Židle Tolix lze snadno sladit s většinou dekorů nebo motivů. Ti, kdo mají rádi tradici, si zamilují starožitné židle Tolix v jemných odstínech stříbra, zlata nebo mědi; a ti, kdo chtějí přidat barevný nádech, si mohou vybrat z jablečně zelené, žluté, červené nebo oranžové. Pokud chcete, aby váš dekor vypadal svěže a čistě, jsou židle k dispozici také v bílé, černé nebo galvanizované barvě.

židle

Ideální volba pro rušné oblasti

Protože jsou židle Tolix navrženy pro komerční použití, vydrží všechny nástrahy rušného prostředí a vyžadují jen velmi malou údržbu kromě rychlého otření, aby se odstranil prach nebo rozlité tekutiny.

A konečně, oblíbené židle Tolix lze stohovat až po 10 kusech, což z nich činí vynikající volbu pro ty, kteří mají omezený úložný prostor. Dalším důvodem, proč jsou tyto židle ideální volbou pro podniky nebo restaurace, je to, že je lze snadno používat i venku, např. na zahrádkách restaurací.

Je možné sedět na židli Tolix a být pohodlný?

Židle Tolix poskytují správnou úroveň pohodlí při práci i jako křeslo pro lenošení. Jejich obliba by již dávno opadla, kdyby jejich funkce neodpovídala potřebám zákazníků. Různé barevné varianty, různé materiály, například dřevo, a zaoblené rohy pro bezpečnost dětí jsou novými designovými prvky, které neohrožují životnost židle.

Pro komerční využití v okolí barů byly barové židle Tolix dobře známé v hotelech, venkovních barech. V průmyslových kuchyních, domácích barech a moderních designech spojují prostor s ambientním vzhledem. Stoličky Tolix se vyznačují pevností a vyváženým tvarem.

Návrhy Pauchard Tolix jsou k dispozici v různých provedeních, od židlí po taburety a stoličky. Mnohé židle jsou k dispozici v osmi různých barevných kombinacích, takže si můžete najít dokonalou židli Tolix, která bude vyhovovat vaší kavárně nebo restauraci. V každé ze tří kategorií si můžete vybrat z široké škály výšek židlí a barových stoliček, které budou vyhovovat vašim potřebám. Chcete-li svému podniku dodat jedinečný nádech, můžete si vybrat z celé řady vrchních desek.

Nezařazené