16 Kvě / 2020

Moderní a fungující nábor nových pracovních sil

Mezi nejspolehlivější nástroje při obsazování volných pracovních míst je inzerce na pracovních portálech a prostřednictvím sociálních sítí. Pokud už jste si vybrali portál pro zadání vaší poptávky, automaticky bude váš inzerát zveřejněný souběžně i na Facebooku, čímž vám odpadá starost s dalším umisťováním inzerátu.

Zdarma základní varianta

Pokud si chcete funkčnost portálu vyzkoušet, nic vás to nebude stát. V základní nabídce je inzerce práce zdarma po dobu 30. dnů a po stejnou dobu bude váš inzerát vyvěšený i na Facebooku. Taková inzerce vám nabízí jedinečnou možnost zveřejnit poptávku na jednu pracovní pozici v jednom regionu. Z vaší strany se musíte jen zaregistrovat a zadat svou e-mailovou adresu prostřednictvím které budete kontaktovaní ze strany zájemců o nabízenou pracovní pozici.
Své šance na úspěch si výrazně zvýšíte, pokud si necháte váš inzerát zvýraznit tzv. topováním. Pokud budete s fungováním portálu spokojení, můžete si objednat jednu z placených forem zveřejnění inzerátů. Jde o inzerci pro více pracovních pozic a o zveřejnění ve více regionech. Rovněž máte možnost si sjednat větší inzerci individuální smlouvou a pokud to považujete za přínosné, můžete mít umístěný reklamní banner přímo na stránkách pracovního portálu.

Nezařazené