10 Zář / 2022

Lehké, kompaktní a moderní

Někdy je velmi těžké si vybrat správný model hodinek, zvláště pokud se jich objevuje takové množství na trhu jako v současné době. Pokud ovšem chcete vsadit na jistotu, poté se můžete podívat na nejprodávanější modely nebo na značky, které mají historii a skutečně drží krok s moderní dobou. Hledáte obsáhlé sportovní režimy, které si můžete nastavit podle vašeho zájmu? Nebo snad hodinky, které umí určit polohu GPS, podpoří vás na tréninku, a ještě se stihnou zaměřit na vaše zdraví? Poté zavítejte do nabídky, která vám poskytne vše na míru. Suunto hodinky od finského výrobce skutečně nespí na vavřínech a společnost své modely neustále vylepšuje k dokonalosti.

sportovní hodinky

Modelové řady hodinek, které nezklamou

Jste náročnější a chcete své hodinky použít na maximum vaší sportovní i tělesné aktivity? Poté vsaďte na jistotu a prozkoumejte tak funkce, které vám nabízí chytré hodinky Suunto 9 Peak. Nenechte se nijak zmást tím, že se nepodobají svým předchůdcům. Je pravdou, že rozdíl je tentokrát skutečně znatelný. Budete postrádat robustnost hodinek, protože se jedná snad o nejmenší a nejtenčí model, co zatím tato společnost představila. I přesto, že hodinky vypadají tak jak vypadají, mají skvělou vysokou odolnost a rozhodně se o ně nemusíte nijak strachovat. Je pravdou, že před časem představila finská značka chytré hodinky Suunto 5 Peak již v odlehčené verzi. Nicméně tentokrát se jedná o úplně jiný model.

hodinky pro sport

Sportovní hodinky pro každého

Ono v podstatě se značkou Suunto nikdy chybu neuděláte. Sportovní hodinky jsou pečlivě testovány těmi nejnáročnějšími uživateli, a to platí jak o profesionálních, tak amatérských sportovcích. Teprve poté jdou ke konečnému uživateli. Nicméně jsou naprosto skvělé v tom, že upoutají pozornost samozřejmě designem, ale rozmanitostí rozličných aplikací a funkcí, které posunuly příčky pěkně nahoru. Není ani divu, že je finská společnost tak úspěšná ve svém prodeji sportovních hodinek. 

Nezařazené